12.03.2021 року викладач Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Бужикова Тетяна Олександрівна під час зустрічі з учнями 9-х класів Єланецької гуманітарної гімназії, Єланецького ЗЗСО І-ІІІ та Калинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Єланецької селищної ради Миколаївської області ознайомила дітей зі спеціальностями, умовами вступу до коледжу, поінформувала про підготовчі курси, запросила учнів на екскурсію до навчального закладу. Дякуємо директорам та адміністрації шкіл за співпрацю.