І етап XIV ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ з інформатики та комп’ютерної техніки

4 березня 2021 року було проведено І –й етап ХІV Всеукраїнської олімпіади з Інформатики та комп’ютерних технологій серед студентів І-ІІІ-іх курсів коледжу.
Здобувачі вищої освіти показали високий рівень знань із розділів :
• текстовий редактор Microsoft Word;
• табличний процесор Microsoft Excel;
• система управління базами даних Microsoft Access.
Студенти коледжу проявили себе як старанні, активні , інтелектуально розвинені учасники олімпіади. Також було помітно конкуренцію між учасниками, що підвищувало рівень напруження.
16.02.2021 року переможців олімпіади відзначено грамотами директора Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ:
І місце – Маменко Катерина Миколаївна (група Б 3/1);
ІІ місце – Саєнко Анастасія Володимирівна (група Т 1/1);
ІІІ місце – Кальчев Сергій Андрійович (група П 3/1).
Всіх учасників олімпіади нагороджено сертифікатами за активну участь: Маменко К. М., Саєнко А. В., Кальчев С. А., Кадетова А. Д., Бурлаченко М. М., Глушков В. Є., Цуркан А.О., Ковальова А. В., Кольц Д. В., Гаврилова Ю. В., Гібер В. В., Конорчук Д. І., Соловйов В. І., Ушпік К. А., Колесникова В. Е.