15.03.2021 року було проведене відкрите заняття з теми 《Спортивні ігри. Баскетбол.》з викладачем фізичного виховання Рябовим Є.І. з групою Т 2/1

15.03.2021року в межах підготовки до атестації педагогічних працівників викладачем фізичного виховання Рябовим Є.І. було проведене відкрите заняття з теми 《Спортивні ігри. Баскетбол.》 з групою Т 2/1. Під час заняття студенти познайомилися з історією виникнення та розвитку баскетболу, вивчили різні способи передачі та ведення м’яча, пограли в навчальну гру. Заняття відвідали заступник директора з навчальноі роботи Л.П. Мандрик, завідувач навчально-методичного кабінету Г.С. Бернацька, завідувач технологічним відділенням О.І. Стебліченко, завідувач навчально-виробничою практикою А.В. Деркач, керівник фізичного виховання М.Ю. Коржевський. Гості зазначили досконале володіння навчальним матеріалом та методикою проведення занять з боку викладача і активність, зацікавленість та належну фізичну підготовку з боку студентів.