Я вибрала долю собі сама. І що зі мною не станеться –у мене жодних претензій нема до Долі – моєї обраниці. Ліна Костенко

Я вибрала долю собі сама.
І що зі мною не станеться –
у мене жодних претензій нема
до Долі – моєї обраниці.
Ліна Костенко
Сьогодні науково-педагогічний колектив та студентська молодь Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ вітає з Днем народження живу легенду – Ліну Костенко – геніальну українську письменницю-шістдесятницю, поетесу, майстра художнього слова.
Викладачі та студенти коледжу читають з захопленням вірші та згадують творчість письменниці і поетеси.
Поезія Ліни Костенко — це приклад самовідданого і шляхетного служіння народові. Вона пробуджує почуття добра і справедливості, творить у людині людину, по — філософськи осмислює зміст життєвих проблем.
Значення творчості Ліни Костенко з часом тільки зростає, вона завжди актуальна, її знають, люблять і обожнюють мільйони людей в Україні та вивчають у школах і університетах.