Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету розпочинає Global Money Week із зустрічі представників фінансових установ та місцевого бізнесу.

Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету розпочинає Global Money Week із зустрічі представників фінансових установ та місцевого бізнесу зі здобувачами вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».
Група Ф 3/1 відвідала з екскурсією страхову компанію «UNIQA». Директор Миколаївської обласної дирекції СК «UNIQA» Котляр Анна Олексіївна ознайомила майбутніх фінансистів з особливостями діяльності страхової компанії. Зокрема, звернула увагу на страхові послуги, якими можуть скористатися клієнти (КАСКО, Автоцивілка, страхування нерухомого майна і відповідальності, туристичне страхування, Зелена карта).
Адміністрація Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ вдячна СК «UNIQA» за співпрацю!