Відкрите заняття з дисципліни «Історія:Україна і світ» на тему “Гетьманський переворот. П. Скоропадський.

18 березня у рамках атестації педагогічних працівників відбулося відкрите заняття з дисципліни «Історія:Україна і світ» на тему “Гетьманський переворот. П. Скоропадський. Внутрішня та зовнішня політика Української Держави і ставлення до неї в суспільстві” зі студентами груп М1/1, Г1/1, проведене викладачем історії Г. М. Кисляк. Метою проведення заняття було закріпити навички зіставлення історичного матеріалу, вміння розглядати події в конкретно-історичних умовах, виховувати в студентів громадську позицію, сприяти утвердженню демократичних ідеалів, виховувати повагу українського народу до історії України та діячів української революції та визвольних змагань українського народу за незалежність. Запрошені заступник директора з навчальної роботи Л.П. Мандрик, заступник директора з виховної роботи Л.Л. Сідлецька, викладачі загальноосвітніх дисциплін І.І. Хомутовська, І.А. Гордієць, О.О. Красовський відзначили педагогічну доцільність вибору методів навчання, вміння володіти аудиторією, системність, послідовність, доступність поставлених питань, побажали подальших успіхів.