За ініціативи ректорату Миколаївського національного аграрного університету відбувся спортивно-розважальний захід – спартакіада «Здоров’я». Команда Технолого-економічного коледжу змагалася з командами факультетів університету (7 команд) й адміністративно-господарської частини. Спартакіада передбачала низку заходів, з-поміж яких: батл команд “Ми єдина родина”, рибна ловля та інші. Усі команди завзято боролися та йшли до перемоги, а за підсумками змагань із різних видів спорту, зокрема з футбоулінгу, баскетбольних кидків, естафет на воді, доміно, шахів, дартсу, було визначено переможців: І місце – Технолого-економічний коледж ІІ місце – обліково-фінансовий факультет ІІІ місце – адміністративно-господарська частина Вітаємо нашу команду з перемогою!