Участь випускників Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ групи Ф 3/1 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» у VІІІ Всеукраїнському бізнес-турнірі “Стратегія фірми-2021”

Випускники Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ групи Ф 3/1 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»  Васильєва Єлизавета, Слюсар Яна Касьянова Валерія та Мунтяну Наталія стали півфіналістами у VІІІ Всеукраїнському бізнес-турнірі  “Стратегія фірми-2021”, який проводився під егідою Міністерства освіти і науки України. Перед учасниками було  відкрито спектр знань, в якому головними компетентностями є вміння аналізувати, приймати рішення та прораховувати наслідки прийнятих рішень.

Здобувачі вищої освіти показали високий рівень знань, проявили креативність у стратегії розвитку свого підприємства, а також отримали практичний досвід з управління різними ланками діяльності підприємства та вміння оперативного прийняття рішень.

Бажаємо учасникам творчого натхнення в реалізації поставлених цілей та подальших успіхів під час навчання у МНАУ!