27 вересня 2021 року викладачем обліково-економічних дисциплін Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Киричук Оленою Миколаївною проведена профорієнтаційна робота.

27 вересня 2021 року викладачем обліково-економічних дисциплін Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Киричук Оленою Миколаївною проведена профорієнтаційна робота в Первомайській ЗОШ І-ІІ ст., Партизанському навчально-виховному комплексі, Широківській ЗОШ I-III ступенів, Білозірській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Олена Миколаївна ознайомила учнів зі спеціальностями, умовами вступу до коледжу, поінформувала про підготовчі курси, запросила відвідати наш заклад з екскурсією. Дякуємо директорам та адміністрації шкіл за співпрацю.