07.10.2021 у рамках профорієнтаційної роботи на запрошення викладача філологічних дисциплін Інни Гордієць учні 9-Б класу Миколаївської ЗОШ 64 відвідали Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету.

07.10.2021 у рамках профорієнтаційної роботи на запрошення викладача філологічних дисциплін Інни Гордієць Технолого- економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету відвідали учні 9-Б класу Миколаївської ЗОШ64. Під час екскурсії ознайомились із матеріальною базою навчального закладу, дізналися про спеціальності та підготовчі курси.
Дякуємо директорові ЗОШ64 Павлюк Антоніні Михайлівні та класному керівникові 9-Б класу Яценко Наталії Іванівні за співпрацю.