28.10.2021 року викладачем обліково-фінансових дисциплін Оленою Потаповою було проведено лекційне заняття зі здобувачами вищої освіти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Із запровадженням карантинних обмежень з приводу COVID-19 в Технолого-економічному коледжі Миколаївського НАУ організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.
28.10.2021 року викладачем обліково-фінансових дисциплін Оленою Потаповою було проведено лекційне заняття зі здобувачами вищої освіти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з дисципліни «Комерційна діяльність » на тему: «Договори в торгівлі» Під час заняття студенти закріпили теоретичні знання, а також отримали роз’яснення та рекомендації щодо виконання практичних завдань з дисципліни.