03.11.2021 р. викладач Технолого-економічного коледжу МНАУ Марценюк А.В. на лекційному занятті з української літератури.

Дистанційне навчання – це не лише онлайн-заняття. Онлайн-формат взаємодії у навчальній діяльності дає змогу працювати, добираючи найсучасніші методи та прийоми на заняттях. Викладач Технолого-економічного фахового коледжу МНАУ Марценюк А.В. на лекційному занятті з української літератури 03.11.2021 р. познайомила здобувачів освіти груп ЕАі 1/1 та Аі 1/1 із творчістю Івана Франка використовуючи інформаційні плакати, таблиці, а також кроссенс, в якому закодовано в зображенні портрет письменника і важливі факти його життя та творчості. Здобувачі освіти з захопленням сприймали інформацію, працювали над змістом творів, розгадуючи красу та цілісність авторського задуму.