У Технолого-економічному коледжі Миколаївського НАУ традиційно 9 листопада в День української писемності та мови стартував Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Цьогоріч у конкурсі знавці української мови беруть участь у режимі онлайн. Цей захід сприяє появі у здобувачів бажання спілкуватися рідною мовою, вивчати її та шанувати мовні традиції. Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська. Так давайте ж разом вивчати, зберігати та примножувати українську мову, і нехай нашому роду ніколи не буде переводу.