08.12.2021р. Світлана Бєлова організувала та провела зустріч здобувачів фахової передвищої освіти ІІ курсу спеціальності 208 Агроінженерія із випукником коледжу Дмитром Кучером.

08.12.2021р. завідувач відділення Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Світлана Бєлова організувала та провела зустріч здобувачів фахової передвищої освіти ІІ курсу спеціальності 208 Агроінженерія із випукником коледжу Дмитром Кучером.

Дмитро Кучер ознайомив здобувачів освіти з особливістю своєї діяльності, а саме: ремонтом та технічним обслуговуванням машин у власній майстерні, зокрема нормативною базою і документацією з організації підприємства.

Як випускник коледжу, розповів про свої студентські будні: навчання, закордонну практику, про роботу у гуртку підготовки телеведучих та відеооператорів студентського телебачення МНАУ-TV