15.12.2021р. з ініціативи директора Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Володимира Рибачука відбулася зустріч здобувачів фахової передвищої освіти ІІІ та ІV курсів.

15.12.2021р. з ініціативи директора Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Володимира Рибачука відбулася зустріч здобувачів фахової передвищої освіти ІІІ та ІV курсів спеціальностей 208 Агроінженерія та 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка із випускником Коледжу Павловим Богданом – механіком гарантійно-сервісного обслуговування «ТЕХНОТОРГ-ДОН».
Фахівець ознайомив здобувачів освіти з видом своєї діяльності, а саме: специфікою сервісного обслуговування та умовами праці на підприємстві.
Богдан розповів про застосування методів та обладнання, яке використовує їхнє підприємство, завдяки чому здобувачі поглибили свої знання при вивченні дисципліни «Технічний сервіс в АПК».
Здобувачі освіти із задоволенням спілкувалися з представником провідної компанії аграрного сектору ТОВ «ТЕХНОТОРГ-ДОН».