29 червня 2022 року в дистанційному форматі відбулося засідання педагогічної ради Технолого – економічного коледжу Миколаївського НАУ

29 червня 2022 року в дистанційному форматі відбулося засідання педагогічної ради Технолого – економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету.
Директор поінформував членів педагогічної ради про діяльність колективу коледжу за період 2021- 2022 навчального року, доповів присутнім про виконання усіх завдань, проаналізував результати навчальної, виховної, методичної роботи , відзначив позитивну динаміку якісних показників у роботі попри складні умови воєнного стану.
Водночас робота навчального закладу в наступному навчальному році зобов’язує кожного працівника коледжу з особливою відповідальністю поставитись до виконання власних функціональних обов’язків.
На засіданні педагогічної ради відповідно до питань порядку денного було прийнято рішення, одноголосно схвалені членами педагогічної ради.