«Цифрові інструменти Google для освіти»

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна організувало безоплатне навчання викладачів за онлайн-курсом для закладів вищої, фахової передвищої освіти «Цифрові інструменти Google для освіти», який проходив 3–16 жовтня 2022 р.
Навчання відбулося з метою формування цифрової компетентності педагогічних кадрів щодо використання можливостей цифрових інструментів Google
Курс містив три модуля, кожен із яких складався з відеолекції, практичних завдань, підсумкового тесту..
Особливу увагу було приділено організації дистанційного навчання: підготовці завдань у віртуальних кімнатах, залученню до захищених відеозустрічей, організації автоматичного імпортування оцінок, веденню електронних журналів та реалізації можливостей здійснення захищеного освітнього процесу онлайн.
19 викладачів та співробітників Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету виконали вимоги для отримання сертифіката (мінімум 80% правильних відповідей у підсумковому тесті) кількість – 30 годин (1 кредит ЄКТС).
Станом на 20.10.2022 наш коледж отримав статус “Заклад освіти – учасник програми Google for Education” із відповідним присвоєним номером UA-DGTfE-10-22-00197.
Активними учасниками цього онлайн-курсу стали викладачі: Бужикова Т.О., Василенко О.М., Григоренко Є.В.,Киричук О.М., Колояніді Н.О., Корж Д.В., Красовський О.О., Ліхолєтова Ю.М., Мандрик Л.П., Марценюк А.В., Мигович С.М., Мірошник Р.С., Мірошник В.О., Мусініна К.М., Потапова О.А., Рябов Є.І., Сігачова Н.П., Сідлецька Л.Л., Хомутовська І.І.
Вітаємо викладачів коледжу з успішним завершенням курсу «Цифрові інструменти Google освіти» і щиро вдячні Академії цифрового розвитку за можливість в цікавому та доступному форматі опановувати інструменти Google, які допомагають якісно здійснювати підготовку здобувачів освіти за дистанційною формою навчання.