“Підвищення кваліфікації голів циклових комісій Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ”

11-12 жовтня 2022 р. в дистанційному форматі відбулося навчання за програмою підвищення кваліфікації голів циклових комісій закладів фахової передвищої освіти «Інноваційна педагогічна діяльність в закладах фахової передвищої освіти».

Голови циклових комісій Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету: Полянський Павло Миколайович, Киричук Олена Миколаївна та Потапова Олена Анатоліївна – пройшли навчання за програмою підвищення кваліфікації.

Перед слухачами виступили спікери заходу, які цікаво та змістовно висвітлили досвід роботи навчальної частини з головами циклових комісій, використання інтерактивних платформ для ефективної організації роботи циклової комісії. Голови циклових комісій набули інформаційної, комунікаційної, цифрової компетентності та опанували методи використання педагогічних технологій в освітньому процесі у професійній діяльності педагогів.

Вітаємо учасників навчання з отримання сертифікатів Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти!