04 лютого 2023 року в Технолого – економічному коледжі Миколаївського НАУ відбулася зустріч слухачів підготовчих курсів, їх батьків з директором коледжу Володимиром Рибачуком, заступником директора з навчальної роботи Ліною Мандрик, заступником директора з виховної роботи Людмилою Сідлецькою.
Підготовчі курси для вступу – це сприятливий старт для навчання в коледжі, адже слухачі курсів мають змогу не лише підготуватися до вступних іспитів з компетентними викладачами, а й отримують додаткові бали до рейтингу, що підвищує можливість вступу на бюджетну форму навчання. Радимо всім вступниками скористатися такою можливістю.
Зареєструватися на курси, дізнатися додаткову інформацію ви можете за тел.(0512) 70 – 93 – 04 , (093) 32 – 72 – 012, (050) 95 – 08 – 482.