Профорієнтаційна робота викладачів обліково-економічних дисциплін

Професійна орієнтація і життєві плани в багатьох випадках залежать від інформації , яку отримує молода людина на важливому етапі професійної самовизначеності.
22 березня 2023 року в рамках профорієнтаційної роботи викладач обліково-економічних дисциплін Технолого- економічного коледжу Миколаївського НАУ Тетяна Марковська організувала та провела захід для учнів Миколаївської загальноосвітньої школи №56. Під час зустрічі вона презентувала спеціальності, надала корисну інформацію про умови вступу до ТЕК МНАУ, розповіла про роботу підготовчих курсів.
Заступник директора з виховної роботи ТЕК МНАУ Людмила Сідлецька, поінформувала про особливості навчання в коледжі, наголосила на можливості подальшого навчання в Миколаївському національному аграрному університеті.
Дякуємо за співпрацю директору Миколаївської загальноосвітньої школи №56 Ользі Мазур та вчителю української мови та літератури , педагогу-організатору Альоні Пікуль.