Профорієнтаційна робота триває! Для випускників Миколаївської загальноосвітньої школи № 26 та Миколаївської гімназії №35

Профорієнтаційна робота триває!
Для випускників Миколаївської загальноосвітньої школи № 26 та Миколаївської гімназії №35, які планують вступати до Технолого- економічного коледжу, відбувся профорієнтаційний захід. Під час зустрічі учні ознайомились з різноманітним інформаційним матеріалом. Заступник директора з навчальної роботи Технолого – економічного коледжу Миколаївського НАУ Ліна Мандрик ознайомила з правилами та умовами вступу до навчального закладу, розповіла про найбільш затребувані професії на ринку праці нашого регіону і країни, запросила на підготовчі курси. Викладач філологічних дисциплін Технолого – економічного коледжу МНАУ Тетяна Коновалова поінформувала про особливості навчання в коледжі.
Дякуємо за співпрацю директору Миколаївської гімназії №35 Андрію Апостолову та директору Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 Ірині Пастушковій .