Методичне об’єднання методистів та завідувачів навчально-методичними кабінетами ЗФПО Миколаївської області

28 квітня завідувач навчально-методичного кабінету Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Надія КОЛОЯНІДІ взяла участь у методичному об’єднанні методистів та завідувачів навчально-методичними кабінетами ЗФПО Миколаївської області, яке відбулось на базі Миколаївського фахового коледжу фізичної культури в онлайнрежимі на платформі Zoom.
Організаторами методичного об’єднання піднімалося питання змін та особливостей у новому Положенні про атестацію педагогічних працівників (No805 від 09.09.2022 р.), яке набуває чинності з 01.09.2023 року.
Дякуємо голові методичного об’єднання методистів та завідувачів навчально-методичними кабінетами ЗФПО Миколаївської області Валентині ФЕНІНІЙ та завідувачу навчально-методичного кабінету Миколаївського фахового коледжу фізичної культури Олені КОРНІЄНКО за організацію та проведення методичного об’єднання.