Триває профорієнтаційна робота у Технолого-економічному коледжі Миколаївського НАУ

03.05.2023 року відбулася зустріч з майбутніми абітурієнтами – випускниками Мішково-Погорілівської гімназії, організатором якої була завідувач навчально-методичного кабінету Надія КОЛОЯНІДІ. Заступник директора з навчальної роботи Ліна МАНДРИК презентувала навчальний заклад та ознайомила з умовами вступу до коледжу у 2023 році. Дев’ятикласники мали можливість ознайомитися зі спектром спеціальностей та перспективами подальшого навчання.
Висловлюємо вдячність класному керівнику Ользі КУБИЦЬКІЙ та директору Мішково-Погорілівської гімназії Лілії БАБЕЙКО!