Щоб донести інформацію про наш навчальний заклад 09.05.2023 викладачем фізики

Щоб донести інформацію про наш навчальний заклад 09.05.2023 викладачем фізики ВСП ТЕФК МНАУ Оленою Василенко була організована зустріч з учнями Миколаївської гімназії №18. Учасників зустрічі інформували про переваги навчання в коледжі та здобуття відповідної професії,презентували спеціальності , роботу підготовчих курсів, як сприятливого старту для навчання в коледжі.
Під час зустрічі заступником директора з виховної роботи ВСП ТЕФК МНАУ Людмилою Сідлецькою висвітлені питання щодо умов вступу, можливості реалізації здібностей кожного студента завдяки роботі різноманітних студій, спортивних секцій та перспектив продовження навчання у Миколаївському національному аграрному університеті.
Дякуємо за співпрацю директору Ніні Колечко, класним керівникам Ірині Івановій та Тетяні Лупашко.