Онлайн-зустріч з адміністрацією Миколаївського зоопарку

Онлайн-зустріч з адміністрацією Миколаївського зоопарку 17.05.2023 року здобувачі фахової передвищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» ВСП «Технолого-економічного фахового коледжу МНАУ» взяли участь в онлайн-зустрічі з адміністрацією Миколаївського зоопарку, організованою кафедрою «Обліку і оподаткування» МНАУ.
Директор зоопарку Топчий Володимир Миколайович розповів про життя мешканців кращого в Україні зоопарку в умовах військового стану. Головний бухгалтер Чайка Любов Миколаївна ознайомила здобувачів фахової передвищої освіти з особливостями ведення бухгалтерського обліку. Здобувачі коледжу дякують адміністрації зоопарку та кафедрі «Обліку і оподаткування» МНАУ за проведену зустріч та сподіваються на майбутню співпрацю.