«Нумо, хлопці»

11 жовтня 2023 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбулися традиційні спортивні змагання «Нумо, хлопці», присвячені Дню захисника і захисниць України. У змаганнях взяли участь п’ять збірних команд факультетів І курсу університету та команда ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ».
Команда ВСП «ТЕФК МНАУ» посіла І місце у складі: Церковського Івана Аі 1/1, Калошина Андрія Аі 1/1, Деордієва Олександра Аі 1/1, Каблучого Михайла Р 1/1, Меленчука Владислава М ½, Керінька Владислава Р 1/1, Авраменка Максима Р 1/1, Топчія Владислава Р 1/1.
Усі учасники змагань були нагороджені солодкими подарунками, переможці – грамотами, а команда переможець – перехідним кубком! Дякуємо керівникам фізичної культури Петренко Наталії Валеріївні, Медведєвій Ларисі Михайлівні, Коржевському Михайлу Юрійовичу та Рябову Євгенію Івановичу за якісну підготовку наших хлопців. Щиро вітаємо та пишаємось нашими студентами – першокурсниками і бажаємо їм нових перемог!