• gallery

Віртуальна екскурсія до музею грошей НБУ

Здобувачі фахової передвищої освіти ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету» під керівництвом викладача Олени КИРИЧУК здійснили віртуальну екскурсію до Музею грошей Національного банку України.

Під час екскурсії здобувачі освіти познайомилися з унікальною експозицією, яка ілюструє історію грошового обігу в Україні: понад 3,5 тис. експонатів, зокрема 180 із них представлені у форматі 3D. Гід музею Андрій БОЙКО-ГАГАРІН  детально розповів про  колекцію  грошей, що складається  з домонетні форми грошей, античних, середньовічних монет, грошей Російської імперії, банкнот Української Народної Республіки, а також грошей радянського періоду і сучасної незалежної України.  Здобувачі фахової передвищої освіти зануритись у світ фінансів та грошового обігу, отримати прості навички управління власними фінансами, дізнатись усе про захист грошей та побачити повну колекцію нумізматичної продукції, випущеної Національним банком України.

Дякуємо начальнику відділу «Музею грошей» Денису ТОЛОЧКО та гіду  музею Андрій БОЙКО-ГАГАРІН за плідну співпрацю.