• gallery

Відкрите лекційне зайняття від представників компанії BASF

07 листопада 2023 здобувачі фахової передвищої освіти спеціальності Відокремленого структурного підрозділу «Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ» під керівництвом майстра з виробничого навчання, Сергія ПОЛЯНСЬКОГО, взяли участь у відкритій лекції, організованою Миколаївським національним аграрним університетом за участю стейкхолдерів – компанії BASF.

Компанію BASF представили регіональний керівник Південного регіону, Сергій ШЕВЧИК, та регіональний менеджер Миколаївської області, Сергій ЖУКОВСЬКИЙ.

Особливу увагу представники BASF приділили практичному навчанню на базі компанії у післявоєнний час.

Висловлюємо вдячність за надану можливість спілкування із представниками стейкхолдерів, залучення здобувачів фахової передвищої освіти та сподіваємось на подальшу співпрацю!