• gallery

Презентація талантів першого курсу!

Щороку у Миколаївському національному аграрному університеті проходить цікавий захід «Презентація талантів здобувачів вищої освіти І курсу». На цей день із нетерпінням чекають усі здобувачі освіти та педагогічні працівники, адже першокурсники усіх спеціальностей університету та здобувачі фахової передвищої освіти ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ» презентують свої творчі здібності та таланти.
За доброю традицією, 10 листопада 2023 року святкова актова зала університету зібрала всіх охочих поринути у світ студентської творчості. Було представлено виступи у різних жанрах: вокал Артеменко Яни; розмовний жанр Журби Марини, Каблучі Ліани, Дубінки Єлизавети, Звєкової Віки, Краснокуцького Владислава, Карач Ілони, Мінакової Крістіни, Матвієнко Христини; хореографія Кармалової Діани, Дітківської Дар’ї, Бевзенко Анни, Овчарової Вікторії, Звєкової Вікторії, Руденко Тетяни; студія гри на музичних інструментах Лазаренка Костянтина; народна студія театр «Маска» Ганошенко Віталіни, Пономарьової Лілії, Зубрицької Валерії, Осіпова Максима, Бевзенко Анни, Цимбал Валерії; студія образотворчого мистецтва Левицької Карини, Сірої Софії, Латкіної Юліани, Кравець Катерини Александрова Олександра, Демяненко Анни.
Глядачі мали змогу насолодитися чарівним співом, запальними танцями, душевними музичними номерами. Жоден талант не залишився непоміченим. Захід ще раз підтвердив, що у ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Миколаївського НАУ» навчається творча, креативна, енергійна молодь, яка має за мету не лише здобути освіту, а й реалізувати себе як всебічно розвинену особистість, а Миколаївський НАУ створює для цього всі умови.