• gallery

Здобувачі фахової перед вищої освіти прийняли участь у першому етапі олімпіади з англійської мови

31.10.2023 року на базі ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж» МНАУ відбувся І етап олімпіади з англійської мови серед здобувачів фахової  передвищої освіти. В олімпіаді брали участь 10 здобувачів І-ІІ курсу коледжу. Боротьба за перші місця була дуже нелегкою, адже в олімпіаді брали участь найкращі здобувачі освіти, які мають доволі високий рівень знань, але, завдяки наполегливості, старанності, добрим знанням та зацікавленості англійською мовою, І місце між собою розділили: Дубінка Єлизавета (гр. П 2/1) та Лебедєв Нікіта (гр. М 1/1); ІІ місце – Демяненко Анна (гр. П 1/1); ІІІ місце – Журба Марина (гр. П 2/1).

Вітаємо переможців!