Обласне методичне об’єднання викладачів «Інформатики та комп’ютерних технологій»

28 березня 2024 року відбулося засідання Обласного методичного об’єднання викладачів «Інформатики та комп’ютерних технологій» закладів фахової передвищої освіти на базі ВСП «Миколаївський будівельний фаховий коледж Київського національного університету будівництва і архітектури» в дистанційному режимі на платформі Google Meet.
Засідання проводилось з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, встановлення взаємозв’язків між освітніми закладами, обміну досвідом. Учасники засідання оговорювали питання «Використання інформаційних технологій в навчанні в умовах воєнного стану (досвід закладів освіти, досвід членів ВМО, практики викладачів)». Було представлено 2 доповіді, в яких висвітлювалась робота закладу освіти, викладача з застосуванням інформаційних технологій, ведення онлайн заняття з використанням сучасних сервісів.