Приймальна комісія ВСП “Технолого – економічний фаховий коледж Миколаївського НАУ” розпочала свою роботу.
Наші фахівці надають повну інформаційну підтримку та відповідають на всі питання щодо вступу та навчання у нашому закладі , надають фахову допомогу у створенні власного електронного кабінету та поданні заяв.
Нагадуємо!!!!
Прийом заяв на основі базової загальної середньої освіти ( на базі 9 класу) почався з 1 липня та закінчується 13 липня .
Для вступників на базі 11 класів (повна загальна середня освіта) або диплома кваліфікованого робітника реєстрація електронного кабінету розпочалася з 1 липня , прийом заяв з 5 липня по 2 серпня.
Бажаємо вступникам успіху при вступі і запрошуємо до дружньої родини коледжу.