• gallery

Заняття в умовах філії кафедри ветеринарної медицини та гігієни

04 жовтня 2024 року доцентом Бондар А.О. проведені заняття в умовах філії кафедри ветеринарної медицини та гігієни «Південний племконецентр» ДП «Конярство України» для академічної групи Т 3/1 відокремленого структурного підрозділу «Технолого-економічного фахового коледжу Миколаївського національного аграрного університету» з навчальної дисципліни «Гігієна тварин». Розглянуті теми занять: «Гігієна утримання коней» та «Догляд за кіньми».

Бондар А.О. представила студентам інформацію лекційного заняття, а саме: системи та способи утримання коней, приміщення для тварин та їх обладнання, годівля і напування жеребців-плідників, кобил, лошат.

Підтримання режиму та правил гігієни годівлі, напування, догляду коней – запорука здоров’я тварин. Годують коней в господарстві тричі на день, у відповідний час. Досхочу тварин напувають доброякісною водою. Крім раціональної годівлі, напування та оптимальних умов утримання, коні потребують постійного догляду. Велике значення для коней є догляд за шкірою, кінцівками. Коваль господарства Бондарчук Віталій продемонстрував засоби за доглядом тварин – щітки, скребки для чищення шкіри, гачки при щоденному розчищенні копит, підошви, стрілки кінцівок.

Мета занять розкрита повністю. Отримані знання щодо тем занять «Гігієна коней» та «Догляд за кіньми» в умовах філії кафедри ветеринарної медицини та гігієни «Південний племконецентр» ДП «Конярство України» в майбутньому будуть потрібні у формуванні спеціалістів-технологів.