• gallery

У Миколаївському національному аграрному університеті з 30 вересня по 4 жовтня відбулися змагання з шахів з нагоди “Олімпійського тижня” . В цих змаганнях також брали участь здабувачі фахової передвищої освіти ВСП”Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ” : Лагодний А. гр.Р 1/1, Пєтков М. гр. Е 1/1, Шевченко Д. гр. Т 1/1, Тищенко А. гр. М 1/1, Кожухар А. гр. Іс1/1, Рижик І. гр. Іс1/2 Змагання з шахів відбулися 3 жовтня 2024 року. Переможницею турніру стала здобувачка вищої освіти обліково-фінансового факультету групи Б 2/1 Корньова Вікторія. Вітаємо участників та переможницю !