Спортивні змагання «Нумо, хлопці», присвячені Дню захисників та захисниць України та Дню українського козацтва.

16 жовтня 2024 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбулися традиційні спортивні змагання «Нумо, хлопці», присвячені Дню захисників та захисниць України та Дню українського козацтва. У змаганнях взяли участь п’ять збірних команд факультетів І курсу університету та команда ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ».
Команда ВСП «ТЕФК МНАУ» посіла ІІ місце. Учасники команди коледжу: Каратєєв Єгор, Е 2/1, Корсунський Дмитро, Е2/1, Мережаний Артем , Е 2/1, Славінський Денис, Е 2/1, Бліхаш Владислав, Аі 2/1, Деордієв Олександр , Аі 2/1, Дерягін Мирослав, Аі 2/1, Лелиця Олександр , Аі 2/1, Сміян Антон , Аі 2/1, Чуйко Артем, Аі 2/1 ( естафета) ; Белінський Ігор, П 1/1 ( підтягування); Деордієв Олександр , Аі 2/1( жонглювання футбольним мʼячем-І місце); Керинько Владислав , Р4/1 ( дартс) ; Авраменко Максим, Р 4/1 ( кидки баскетбольного мʼяча).
Усі учасники змагань були нагороджені солодкими подарунками та грамотами. Дякуємо керівникам фізичної культури Петренко Наталії Валеріївні, Коржевському Михайлу Юрійовичу та Рябову Євгенію Івановичу за якісну підготовку наших хлопців. Щиро вітаємо та пишаємось нашими студентами – першокурсниками і бажаємо їм нових перемог!