Семінар «Тайм-менеджмент для педагогів. Ефективне планування та продуктивність»

Відповідно до річного плану навчально-методичної роботи 18 жовтня 2024 року відбувся семінар для педагогічних працівників ВСП “Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ” “Тайм-менеджмент для педагогів. Ефективне планування та продуктивність”, організатором якого стала голова циклової комісії менеджменту та готельно-ресторанної справи, викладачка товарознавчо-економічних дисциплін Олена ПОТАПОВА.
Психолог коледжу Ольга ПАВЛОВА засобами малюнкового експрес-тесту «Годинник» створила умови для налаштування педагогів на продуктивну роботу. Учасники семінару поглибили поняття про складові тайм-менеджменту, “поглиначів” часу та шляхи їх подолання, працювали з технологіями ефективного структурування часу: «Швейцарський сир», «Їмо жаб», «Гумова качечка», «Матриця Ейзенхауера», «Помодоро» тощо.
Сподіваємося, що методичний захід допоможе педагогам оптимізувати робочий час для досягнення більшої кількості цілей, надихне раціонально його використовувати.