Педагогічний колектив та здобувачі освіти ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ» традиційно стали учасниками Радіодиктанту національної єдності

25 жовтня 2024 року науково-педагогічний колектив та здобувачі освіти ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ» традиційно стали учасниками Радіодиктанту національної єдності, який одночасно щорічно пишуть тисячі людей різного віку та професій у різних куточках країни та світу – на всіх континентах.
Студентська молодь піднесено ділилися враженнями та переживаннями, але надзвичайно вразив смисловим наповненням та багатими синтаксичними конструкціями текст авторки Оксани Забужко, всім було дуже цікаво перевірити власні знання.
Потужна, емоційно забарвлена подія єднає всіх без винятку українців навколо рідної мови.