Згідно наказу Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту «Про проведення ІІ (обласного) етапу онлайн-змагання «Sport in our Life» серед студентів закладів фахової передвищої освіти Миколаївської області» з 18 грудня по 25 грудня 2020 року було проведено І етап онлайн-змагань. Здобувачі вищої освіти Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету поповнили скарбницю спортивних досягнень закладу.
У номінації «Баскетбольний снайпер» ІІ місце здобув Нагай Єгор, ІІІ місце – Кращук Юрій. У номінації «Міцні м’язи маю – круто виглядаю !» (підтягування на перекладині) ІІ місце здобув Лагерний Данило. У номінації «Баскетбольна снайперка» виборола І місце Чернушенко Анастасія. Дякуємо учасникам та переможцям спортивних змагань. Бажаємо нових перемог!