День Собо́рності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

29 січня в Україні відзначатиметься річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Сміливість та жертовність крутянців зробили їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України.
Викладачі та студенти ТЕК МНАУ долучилися до онлайн-презентації виставки інформаційно-просвітницьких стендів Українського інституту національної пам’яті «Українська революція 1917-1921: Регіональний вибір» до Дня Соборності України. Викладачами соціально-економічних та гуманітарних дисциплін коледжу, кураторами груп проведені інформаційні години з використанням сучасних засобів дистанційної комунікації на тему : «До Дня пам’яті Героїв Крут – «Перші кіборги», до Дня Соборності – «Захід, схід – одна країна! Це Соборна Україна».