05.02.2021р з метою проведення профорієнтаційної роботи та з ініціативи викладача Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Гордієць І.А. було організовано та проведено екскурсію до Миколаївського національного аграрного університету та Технолого-економічного коледжу МНАУ.

Учні 9 класу Миколаївської ЗОШ №32 ознайомилися з матеріальною базою закладу, зустрілися із заступником директора з навчальної роботи Мандрик Л.П., яка розповіла про умови вступу до коледжу, спеціальності та підготовчі курси. Заступник директора з виховної роботи Сідлецька Л.Л. повідомила про творчі гуртки та спортивні секції, які зроблять студентське життя яскравим та незабутнім. Відвідали музей «Становлення аграрної освіти на Миколаївщині», спортзал, актову залу, лекційні аудиторії.
Дякуємо директорові ЗОШ 32 Кривоноговій Л.В., класному керівникові Сташук А.С. за співпрацю. Учнів запрошуємо до нашої студентської родини ТЕК МНАУ