6 лютого 2021 року в Технолого-економічному коледжі Миколаївського національного аграрного університету розпочали роботу підготовчі курси з української мови та математики для вступу до коледжу в 2021 році.

Під час заходу майбутні вступники та їх батьки отримали інформацію про правила прийому до коледжу у 2021 році та про роботу підготовчих курсів для вступників, яку представляла заступник директора з навчальної роботи ТЕК МНАУ Ліна Петрівна Мандрик. Про творчу та креативну атмосферу навчання в коледжі розповіла заступник директора з виховної роботи ТЕК МНАУ Людмила Леонідівна Сідлецька. Після закінчення зустрічі для батьків вступникам було проведено екскурсію до гуртожитку.
Викладачі коледжу та актив ради студентського самоврядування презентували навчальний заклад, ознайомили з перспективами працевлаштування випускників, організацією дозвілля, спортивно-масовою роботою та побутом студентів.
Дякуємо всім, хто приєднався до цієї події.