19. 02. 2021 року в Технолого-економічному коледжі Миколаївського національного аграрного університету проведено семінар “Використання онлайн-системи відеозв’язку Миколаївського НАУ “

19. 02. 2021 року в Технолого-економічному коледжі Миколаївського національного аграрного університету проведено семінар «Використання онлайн-системи відеозв’язку Миколаївського НАУ в освітньому процесі». Кандит технічних наук, доцент, завідувач кафедри інформаційних систем і технологій Волосюк Юрій Вікторович ознайомив: 1. Як додати елемент відео конференції в дисципліну Moodle. 2. Порядок реєстрації кабінету онлайн-лекції. 3. Особливості інтерфейсу та налаштування онлайн-сервісу. 4. Демонстрація екрану та наочного матеріалу здобувачам. Завідувач технічного відділення ТЕК МНАУ, викладач інформаційних дисциплін Бєлова Світлана Анатоліївна продемонструвала можливості елементу Jitsi пiд час вивчення математики у системі Moodle.

Використання елементу Jitsi покращить  якість  дистанційного навчання в коледжі.