З метою проведення профорієнтаційної роботи 09.02.2021 р. відбулася онлайн-зустріч на платформі ZOOM кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки підприємств Христенко О.А., відповідального секретаря приймальної комісії Баркаря Є.В., заступника директора з навчальної роботи Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Мандрик Л. П. та заступника директора з виховної роботи Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Сідлецької Л.Л. з учнями 9-го, 10-го та 11-го класів Врадіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Врадіївської районної ради Миколаївської області і Доброжанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Врадіївського району. Майбутні абітурієнти були проінформовані про умови вступної компанії 2021 року, про спеціальності, професії та позитивні здобутки Миколаївського національного аграрного університету та Технолого-економічного коледжу. У режимі онлайн-спілкування обговорено питання, які цікавили учнів.
Дякуємо керівництву школи за організацію зустрічі.