26.02.2021 року з метою проведення профорієнтаційної роботи завідувачка навчально-методичного кабінету Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ Бернацька Ганна Станіславівна відвідала Новоодеську ЗОШ №1, де поспілкувалася з учнями 9 класу, та Новоодеський професійний аграрний ліцей, в якому зустрілась з випускниками.
Ганна Станіславівна розповіла про умови вступу та навчання у коледжі, роботу підготовчих курсів, відповіла на питання учнів, запросила відвідати наш заклад з екскурсією.
Дякуємо за допомогу в організації зустрічей директору Новоодеської ЗОШ №2 Бібікову Юрію Михайловичу, класному керівникові 9 класу Рукавиці Анні Сергіївні та вчителю Пічкуровій Інні Володимирівні; а також директору Новоодеського професійного аграрного ліцею Українцю Василеві Михайловичу та заступнику директора з виховної роботи Крилову Денису Сергійовичу.