Науково-практична конференція

24.02.2021 року в Технолого-економічному коледжі Миколаївського НАУ відбулася науково-практична конференція «Інформаційні технології у професійній діяльності », організаторами якої є викладачі ТЕК МНАУ Бєлова С.А., Василенко О.М., Мигович С.М. На конференцію були запрошені к.е.н., директор ТЕК МНАУ Рибачук В.П., заступник директора з навчальної роботи Мандрик Л.П. Участь взяли здобувачі вищої освіти ТЕК МНАУ І-ІІІ курсів. На конференції обговорювалися питання розвитку інформаційних технологій в Україні та світі. Метою конференції був обмін новими ідеями, визначення перспектив розвитку галузі інформаційних технологій у професійній діяльності, про що свідчать теми доповідей: «Інноваційні технології Imax i 4dx»; «Аналіз найпоширеніших програм для бізнес-планування»; «Використання голограм у навчанні». Переможців та учасників вітали та нагороджували: к.е.н., директор ТЕК МНАУ Рибачук В.П., заступник директора з навчальної роботи Мандрик Л.П. та заступник директора з виховної роботи ТЕК МНАУ Сідлецька Л.Л. Серед 18-ти учасників конференції призові місця посіли: І місце Кальчев Сергій, П 3/1 (викладач Бєлова С.А.); Ананченко Вікторія, Б1/1( викладач Мигович С.М.); Цуркан Анастасія, Р 1/1(викладач Василенко О.М); ІІ місце Шиловець Віталій, А3/1 (викладач Бєлова С.А.); Бєлко Марина ,ФП 1/1 ( викладач Мигович С.М.). ІІІ місце Медведєва Аліна, П 3/1 1 (викладач Бєлова С.А.). Всі інші учасники отримали сертифікати за участь у науково-практичній конференції.
Бажаємо студентам подальших наукових та творчих здобутків.