Профорієнтаційна робота

9-10 березня щорічно українці вшановують пам’ять Великого Кобзаря, українського поета, письменника, художника, громадського діяча, філософа, політика, фольклориста, людини, яка присвятила своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості тісно пов’язаній з стародавньою козацькою культурою і звичаями України.
Студенти Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ стали учасниками цікавих заходів: виховних годин, конкурсів, читань поезій. Піднесено і врочисто звучали твори Тараса Шевченка з уст обдарованої студентської молоді, пройнятої духом Шевченкової поезії.
Його немає з ким порівняти у письменстві інших народів. Не тому, що він кращий за інших. Він – вершинна парость родового дерева нашої нації, виразник і хранитель народного духу. Впливи Шевченка на різні сторони духовно-національного життя нації відчуваються до сьогодні.