“І голос твій, і пензель твій, і слово…”

11 березня у Миколаївському національному аграрному університеті традиційно відбулися читання Шевченкової поезії “І голос твій, і пензель твій, і слово…” Золотими літерами в історію України увійшло ім’я Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Тож усі присутні в цей день мали можливість ще глибше пізнати Шевченкову літературну спадщину, філософські думки, осягнути значимість Великого Кобзаря для сьогодення.
Піднесено і врочисто звучали твори Тараса Шевченка у виконанні здобувачів вищої освіти Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ: Гібер Вікторії, Павлової Світлани, Колояніді Олени, Молчанової Єлізавети, Медведєвої Аліни, Дідюк Альони, Романишиної Аліни, Ковальової Альони, Брич Алли.
Захід видався надзвичайно яскравим, сповненим любов’ю до українського слова та повагою до славетної постаті Тараса Григоровича Шевченка.
Тож слово Поета-Пророка живе в наших серцях!