Відкрите заняття з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» на тему: «Бухгалтерський облік»

16 березня у рамках атестації педагогічних працівників відбулося відкрите заняття з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» на тему: «Бухгалтерський облік» («Accounting») зі студентами другого курсу спеціальності: 071 “Облік і оподаткування”, проведене викладачем іноземної мови Т.О. Бужиковою. Метою проведення заняття було формування професійних якостей майбутнього фахівця, імплементація ключових умінь та навичок володіння іноземною мовою професійного спрямування, актуалізація міжпредметних зв’язків, впровадження здобутих знань на практиці. Запрошені колеги, заступник директора з навчальної роботи Л.П. Мандрик, завідувач обліково-економічного відділення І.С. Чорномиз, завідувач навчально-методичного кабінету Г. С. Бернацька, відзначили педагогічну доцільність вибору методів навчання, вміння володіти аудиторією; системність, послідовність, доступність та завершеність розгляду поставлених питань, їх теоретичне узагальнення та висновки та побажали подальших успіхів.