Відкритий захист курсових робіт з дисципліни «Банківські операції» студентів ІІІ курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Під час Global Money Week у Технолого-економічному коледжі Миколаївського НАУ відбувся відкритий захист курсових робіт з дисципліни «Банківські операції» студентів ІІІ курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».
Курсова робота є невід’ємною частиною підготовки фахівців та засвідчує рівень фахової підготовки здобувачів вищої освіти, вміння застосовувати законодавчо-нормативну базу, використовувати знання під час дослідження практичних проблем, здатність формувати висновки щодо вирішення проблем.
Здобувачі вищої освіти представили на розгляд основні результати своєї пошукової діяльності. У своїх доповідях майбутні фахівці коротко викладали сутність наукової проблеми, обґрунтовували її актуальність, розповіли про організацію роботи, методи і методики, які були використані, довели основні результати дослідження та зробили відповідні висновки.
Членами комісії відмічено високу якість виконання курсових робіт, їх актуальність та змістовність, незважаючи на те, що наукові дослідження проводилися в умовах розвитку пандемії в країні.
Вітаємо здобувачів вищої освіти з успішним захистом та бажаємо натхнення, творчих та наукових злетів!