Зустрічі школярів із представниками навчального закладу в рамках профорієнтаційної роботи.

Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету з початку навчального року проводить зустрічі школярів із представниками навчального закладу в рамках профорієнтаційної роботи. Було організовано екскурсії до коледжу, здійснено виїзди безпосередньо в школи, проводяться онлайн-зустрічі, для всіх бажаючих щочетверга проводяться дні відкритих дверей! Працюють 4-місячні підготовчі курси. Цікавою формою роботи із абітурієнтами є співпраця із Миколаївським міським центром зайнятості! Проведено профорієнтаційні квести «Кар’єрний навігатор», «Подорож на планету AGRO-PRO», «Конвертер валют» та тест «Фінансова грамотність».
Отримайте престижну спеціальність! Вступайте до Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету!